Dåpskjole Grace-Flower Perle

    kr 2,599.00
    ...

    Vakker dåpskjole i bare et eksemplar. Dåpkjolenhar en søt blondekant som skiller overdelen fra skjørtet, midjen har brodert blomstermønster perler brodert for hånd. Dåpskjolen er enkel og har rene linjer den er sydd i et satinstoff med litt glans dem har et mykt og fint fall. Kjolen passer like bra til gutter som til jenter.

    Storleksguide

    Dåpskjole Grace-Flower Perle

    kr 2,599.00
    ...
    Ermelengde :
    Valg av dåproset :
    Størrelse :
    Quantity :
    Størrelsesguide
    Frakt

    Tilgjengelig sydd


    Norsk MVA er inkludert i prisen og ingen tollavgift kommer i tillegg. Vi sender fra Sverige. Leveringstid ca 10 dager.

     

    Betala tryggt med Klarna

     

    Spårbar frakt

    Vår dåpskjole Grace Flower Pearl er laget av duchessetyg med en nydelig brodert floral Creeper på livet adskilt fra skjørtet med en matchende blonder, hånd-brodert med perler. Skjørtet er laget av en satintyg med satin-look med myk drapere. Dopkänningen er et håndverk fra Grace eget atelier. Kjolen er bare en kopi og er laget for dem som ønsker å være alene med seg selv på kjolen din. Det er en del av vår samling "One of a Kind".

    Veldig vakkert og velsittende modell med et lite puff på ermet og en søt spetskant.Litet splitt i ryggen som lukkes med skjulte knapper og snaps. Hvis du ønsker en annen bue alternativer slik at du kan kjøpe den separat så vi sy ditt valg på kjolen din.

    Rosrosetten og skytsengel er et tilbehør du kan kjøpe for dine egne kategorier. Du vil finne mange alternativer som du kan velge fritt mellom seg selv og dermed skape din personlige formelle slitasje for barnet ditt. Alle andre bilder av slikt broderi, skytsengler, etc. Bare inspirerende bilder for å hjelpe deg å gjøre dine egne valg.

    Dopbroderi er valgfrie og gjøre din kjole helt unikt og personlig.

    Dophätta tilhørende Grace Flower kan bestilles under kategorien dophättor.

    Du liker kanskje også

    Stay ahead of the fashion trends with our new selection.

    Dåpslue Grace-Madde i off...

    Nydelig dåpslue i faregtonen elfenben. Luen har en volang med søt blondekant som rammer in barnets ansikte og gir et fint utseende. Luen er i Svensk design og sys på Grace of Swedens egne studio tone på tone med den kjolen du har valgt. Luen på hovedbilde er i Elfenben.

    kr 454.09 Pris

    Brede dåpsløjfebån

    Her kan du kjøpe sløjfebån i vårt store fargeutvalg, så syr vi det på kjolen din.

    Du kan også vælge at købe en skytsengel til din bue i valgmulighederne, hvis du ønsker det.

    Dåpssløjfen er 25mm bred og omtrent 75cm langt. Sløjfen knytes for hånd i vår studio i Sverige. Se farge 20-44.

    kr 95.00 Pris

    Boxed:

    Sticky Add To Cart

    Font: