Dåpskjole størrelse 80 for jenter
    • Dåpskjole størrelse 80 for jenter
    • Dåpskjole til liten babyjente
    • Dopklänning från garce of swedens utbud
    • Dopklänning med namnbroderi till jack
    • det søteste søskenparet i dåps klear
    • Dopklänning med himmelsblått oderi
    • på nært hold på dåpskjole i unisex-modell
    • Dåpskjole i fullt bilde
    • gullig lockig kille i sin dopklänning
    • Dopklänningshätta

    Dåpskjole Grace-Flower

    kr 1,429.00
    ...

    Vår populære dåpskjole Grace-Flower er en kjole som passer både til gutter og jenter. Den har vakre broderte blomster på overdelen. Dåpskjolen er en enkel og stilig i et satinstoff med litt glans og den har et mykt og fint fall. Du kan lett gjøre den personlig med våre tilbehør. Kjolen er et håndverk fra vår egne studio.

    Storleksguide

    Dåpskjole størrelse 80 for jenter

    Dåpskjole Grace-Flower

    kr 1,429.00
    ...
    Ermelengde :
    Valg av dåproset :
    Størrelse :
    Quantity :
    Størrelsesguide
    Frakt

    Produsert innen 5 dager


    Norsk MVA er inkludert i prisen og ingen tollavgift kommer i tillegg. Vi sender fra Sverige. Leveringstid ca 10 dager.

     

    Betala tryggt med Klarna

     

    Spårbar frakt

    Kjolen er sydd i duchesse stoff med en vakker blomsterkrans på overdelen og skjørtet er sydd i et silkelignende stoff med mykt og vakker fall. Lien rynke faller fra overdelen og avsluttes med et tynt silkebånd i fallen foran. Veldig vakker og velsittende modell med en lite pufferm og en søt blondekant. Liten åpning i ryggen og den lukkes med skjulte trykknapper. Dåpskjolen er et håndverk fra Grace egne

    studio. En vanlig sløjfe er inkludert om du vil ha en annen sløjfe så kjøper du den separat og da syr vi den på din kjole. Sløjfer og skytsengler er tilbehør somkan kjøpes for seg, det finnes mange å velge mellom og da kan du skape en helt personlig kjole til ditt barn. Alle andre bilder på f.eks broderier, skytsengler osv er bilder til inspirasjon og kan hjelpe deg å velge. Dåpsbroderier finnes om tilbehør og gjør din kjole veldig spesiell. Dåpsluen til Grace-Flower bestiller du under kategorien Dåpsluer.

    Du liker kanskje også

    Stay ahead of the fashion trends with our new selection.

    Dåpslue Grace-Flower

    Grace-Flower er en søt lue i halvblank satin med en søt volangkant med blonder, dette gir ansikte en fin inramming og er et fint tilbehør til dåpskjolen din. Luen sys for hånd etter din bestilling hos Grace of Swedens egne studio i Sverige.

    kr 450.45 Pris

    Brede dåpsløjfebån

    Her kan du kjøpe sløjfebån i vårt store fargeutvalg, så syr vi det på kjolen din.

    Du kan også vælge at købe en skytsengel til din bue i valgmulighederne, hvis du ønsker det.

    Dåpssløjfen er 25mm bred og omtrent 75cm langt. Sløjfen knytes for hånd i vår studio i Sverige. Se farge 20-44.

    kr 95.00 Pris

    Brodert dåpssløjfebånd

    Fyll først ut dine personlige valg og trykk på lagre-knappen, og fyll deretter inn det du har valgt lenger ned for betaling av dine bestemte valg. (Eksempel: 1 navn: Sara. 2 navn: Sara Maria, 3 navn: Sara Maria Svensson.)

    Våre broderte dåpsløfebånd gir kjolen din en eksklusive følelse og blir et vakkert minne for fremtiden. Vi broderer etter dine ønsker og du kan skape et spesiellt dåpsbånd med våre vakre alternativ. Du kan velge mellom mange forskjellige toner på båndet ditt, fra 22 til 44 i bildegalleriet. (Bilde nr. 3 i galleriet, Thyra har tråd nr. 34. Den trådfargen er ikke trådlederen enda.)

    Lese mere om råd og tips lengere ned.

    kr 649.00 Pris

    Boxed:

    Sticky Add To Cart

    Font: