
Tradisjon Hvit er en velgjort hvit...
Nydelig sjømannsdress med fersk turkisblå tone og hvitt satengbånd som innredning. Sømannens kostymen passer bra for dåpsklær og andre høytidelige øyeblikk. Passer bra i et marine miljø eller i utlandet på festlige anledninger. Benlengden er ankellengde som en vanlig bukser. Du kan kjøpe til rosett broderi, du finne linker nedenfor. Hvis du vil ha den tilknyttede sjømannshatten, så er det godt å bestille den hvite til å sy den i stoffets stoff og bånd.
Størrelseslisten finner du i fotogalleriet.
Vår sjømannsdress er en fin til alle høytider. Vår variant i lys turkisblå tone er en ekte ferieutstyr med en sjømannskrage i en veldig fin modell. Den er dekorert med hvite satengbånd på kragen, ermene og ermene på bena, noe som gir den sjømannen utseende.
Sjömanskostymen er et moderne alternativ som en dåpsdrakt, men passer like bra til andre høytidelige anledninger som bryllup og fødselsdager. Kostymen er sydd i en lyseblå / turkis bomull. Kjolen er syet for hånd i Graces eget studio i Sverige og er en veldig vakker og godt passformet modell med skjult glidelås i ryggen og kragen knipses på den ene siden med en trykknapp.
For de som ønsker, kan vi for eksempel brodere barnets navn på baksiden av sjømannens krage, noe som gir en fin personlig detalj og gjør plagget et minne for å lagre i generasjoner. Du kjøper broderiet ditt under broderi av sjømannskraven nedenfor.
Matrohatten er tilgjengelig for å gi barnet ditt et fint utseende. Kjøp den hvite versjonen, og vi vil sy en ton i tone til din dress.
Dataark
Spesifikke referanser
Du liker kanskje også